Asystent w Dziale Agrochemicznej Obsługi Rolnictwa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Analiza / Statystyka,
Kontrola jakości / Audyt
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Nr ref: 02/2024

                            Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Gdańsku
                                 ogłasza nabór kandydatów na stanowisko:

Wymagania:
  • wykształcenie średnie ze stażem pracy minimum 2 lata lub wyższe (preferowane rolnicze lub pokrewne),
  • obsługa komputera ze znajomością MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i dokładność,
  • zdolność analitycznego myślenia,
dodatkowe:
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w pracy biurowej.
Zakres zadań na stanowisku pracy:
  • sporządzanie dokumentacji związanej z przyjmowaniem próbek do badań (praca  o charakterze biurowym),
  • finansowe rozliczanie zleceń,
  • opracowywanie wyników badań monitoringowych realizowanych na terenie województwa,
  • przygotowywanie i preparatyka próbek glebowych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wymiar etatu: pełen etat
  • praca od poniedziałku do piątku: od godz. 7.15 do godz. 15.15
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [ukryte] z dopiskiem „Nr ref. 02/2024" do dnia 22.03.2024 r.

    Prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia - zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Niniejszym, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonego przez Okręgową Stację Chemiczno-Rolniczą w Gdańsku procesu naboru na stanowisko Sprzątaczka/Sprzątacz, jak również w okresie następnych 6 miesięcy na potrzeby realizacji postanowień wynikających z obowiązującej Procedury w sprawie zasad naboru kandydatów na wolne stanowiska pracy w Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Gdańsku".
    KLAUZULA INFORMACYJNA RODO dla kandydatów na wolne stanowisko pracy - dostępna pod adresem: http://oschrgdansk.pl/druki/klauzula_nabor.pdf