Asystent w dziale controllingu/ kontroli wewnętrznej

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Wsparcie administracyjne,
Spedycja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni
to nowoczesna polska firma specjalizująca się w spedycji i logistyce międzynarodowej.
Powstała w 2004 roku, zatrudnia obecnie ponad 180 specjalistów w 7 lokalizacjach w Polsce. Posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych. Misją firmy jest wspieranie rozwoju i optymalizacja biznesu Klientów poprzez dostarczanie wiedzy i indywidualnych rozwiązań logistycznych.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:
· analiza danych z elementami controllingu
· sporządzanie analiz i raportów ad-hoc na wewnętrzne potrzeby firmy
· wsparcie w monitorowaniu raportów miesięcznych / kwartalnych / rocznych
· przygotowywanie raportów na potrzeby kierownictwa

Wymagania:
· absolwent/student ostatnich lat studiów na kierunku: controlling, finanse, ekonomia lub uczelni technicznych
· znajomość MS Excel na poziomie min. średniozaawansowanym
· niezbędne analityczne myślenie
· umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
· dokładność

Korzyści dla Ciebie:
· ciekawa, pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
· uczenie się zawodu od wykwalifikowanych specjalistów
· zdobycie praktycznej wiedzy i wartościowego doświadczenia w branży
· możliwość realizacji ambitnych wyzwań

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64648379
  • Data wyróżnienia: 04.01.2022
  • Data wprowadzenia: 04.01.2022