Asystent/Asystentka Geodety

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Klukowo
Synów Pułku 37
Asystent/Asystentka Geodety Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków:
Pracuj z nami przy projektowaniu oraz budowie linii telekomunikacyjnych na terenie
woj. pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego oraz zachodniopomorskiego.
Zależy nam na osobie, która świetnie sobie radzi w zadaniach związanych z:
- sporządzaniem map do celów projektowych,
- wytyczaniem oraz pomiarem powykonawczym sieci uzbrojenia terenu,
- sporządzaniem dokumentacji do ODGiK,
- współpracą z innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie zaangażowanymi w proces przygotowania i realizacji projektów.
MOŻE SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

    Nasze wymagania:
    Czy mowa o Tobie?
    - masz wykształcenie geodezyjne,
    - jesteś na bieżąco z wiedzą na temat programów geodezyjnych (C-geo, TurboMAP, Ew-Mapa, GeoInfo) oraz środowiska CAD, a także kompletowania dokumentacji do ODGiK,
    - masz doświadczenie przy sporządzaniu map do celów projektowych oraz pomiarach powykonawczych sieci uzbrojenia terenu,
    - posiadasz prawo jazdy kat. B w celu wykonywania pomiarów terenowych
    - jesteś osobą nastawioną na dobrą organizację pracy,
    - umiesz wyznaczyć priorytety na podstawie bieżącego harmonogramu zadań,
    - jesteś osobą, która ma zdolności analitycznego myślenia oraz jest nastawiona na rozwiązanie problemów,
    - wiesz czym jest komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

      To oferujemy:
      - umowę o pracę lub B2B
      - wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wykonywanej pracy
      - możliwość rozwoju i pracę wśród ludzi, którzy pomogą w zdobyciu cennego doświadczenia (możliwość zdobycia praktyki do uprawnień z zakresu 1, 4,)
      - pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
        Informacje o firmie
        Firma Up-Telecom Sp. z o.o. powstała w 1994 roku. Siedziba Spółki mieści się w Warszawie, przy ul. Myśliborskiej 53. Posiadamy również dwa biura regionalne – w Gdańsku i w Warszawie.
        Od 2001 roku podstawowym zakresem działalności firmy jest kompleksowa realizacja inwestycji, w szczególności obiektów telekomunikacyjnych oraz elektroenergetycznych.

          Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV/liście motywacyjnym na poczet przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora Up-Telecom Sp. z o.o. , z siedzibą w Warszawie 03-185, przy ul. Myśliborskiej 53; zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

          obserwuj to ogłoszenie
          obserwuj

          Up-Telecom Sp. z o.o.

          509165... Wyświetl numer
          m...@up-te... Wyświetl e-mail

          Lokalizacja

          Adres
          Zobacz dane kontaktowe
          Powiadamiaj o ofertach pracy
          Polityka prywatności
          SMS
          Wyświetl numer