Ogłoszenie nieaktualne

Asystentka Biura Gdańsk

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Przychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doskonała umiejętność organizacji zadań oraz planowania.
  • Wysoka samodzielność w działaniu.
  • Poczucie odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Wykształcenie wyższe (może być w trakcie studìów zaocznych).
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności word i excel) oraz urządzeń biurowych

Obowiązki:
  • Nadzór nad kalendarzem - planowanie czasu i spotkań w efektywny sposób.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów.
  • Przygotowanie pism oraz raportów.
  • Obsługa systemu CRM.
  • Obsługa Klientów firmy.
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w komfortowym biurze w Gdańsk (Garnizon).
  • Pakiet szkoleń.
  • Pracę w młodym, pozytywnie nastawionym zespole.

 CV ze zdjęciem proszę wysyłać mailem z tytułem "REKRUTACJA ASYSTENTKA GDAŃSK"
  Więcej informacji o nas na www.pepperhouse.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pepper House Nieruchomości sp z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji teraz i w przyszłości"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 09.12.2023