Asystentka biura handlowego

Ogłoszenie podstawowe
Reda Reda
ul. Długa 2C
Asystentka biura handlowego Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Sprawna obsługa biura i recepcji w tym: przygotowywanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, koordynacja obiegu dokumentów, monitoring płatności,
  • Pomoc w prowadzonych przez nas działaniach marketingowych: współtworzenie materiałów promocyjnych i sprzedażowych,
  • Wsparcie Działu Sprzedaży w obsłudze Klientów,
  • Obsługa logistyczna zamówień, w tym: nadzór nad realizacją zamówień i bezpośredni kontakt z dostawcami, nadzór nad obiegiem dokumentów, wysyłka towarów, bieżące wsparcie,
  • Organizacje oraz rozliczanie podróży służbowych,
Oczekujemy:
  • Doskonałej organizacji pracy, dokładności i terminowości,
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office,
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz zaangażowania w pracę,
  • Wykształcenia minimum średnie o profilu ekonomicznym.
  • Wskazana znajomości języka angielskiego (dokumenty e-mail),
  • Mile widziane kilku letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Elastyczne warunki pracy,.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju.
  • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę.
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy.
Informacje o firmie
Elnord powstał w 1998 roku i od początku jest dystrybutorem osprzętu kablowego Raychem. Obsługujemy: zakłady energetyczne, firmy działające na rzecz energetyki zawodowej, zakłady przemysłowe, kolejnictwo, farmy wiatrowe, elektrownie, budownictwo mieszkaniowe, hurtownie elektryczne jak i klientów indywidualnych. W zakresie proponowanego asortymentu zapewniamy serwis: wsparcie techniczne, prezentacje i pokazy dla projektantów i kadry technicznej odbiorców, szkolenia dla monterów, nadzory nad montażem oraz montaż osprzętu na obiektach energetycznych i budowlanych.
W chwili obecnej jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:
TE Connectivity, osprzęt kablowy Raychem, Klauke, Hauff-Technik, nVent Raychem przewody grzejne.
www.elnord.pl

Aktualizacja: 11.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

ELNORD

h...@elnor... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Reda Reda