Asystent/ka biura nieruchomości

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Agencja MO Real Estate poszukuje asystenta biura!
Jeśli masz pasję do nieruchomości i pragniesz pracować w dynamicznej firmie specjalizującej się w sprzedaży luksusowych nieruchomości na rynku śródmiejskim i nadmorskim na terenie Trójmiasta, ta oferta jest dla Ciebie.

Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Profesjonalny sprzęt i narzędzia, m.in. smartfon, laptop, systemy informatyczne,
  • Pracę w kameralnej agencji,
  • Zdobycie bezcennego doświadczenia na rynku nieruchomości luksusowych.
System pracy od poniedziałku-piątku.

Obowiązki:
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Wykonywanie obowiązków związanych z obiegiem dokumentów,
  • Obsługa urządzeń biurowych, kserowanie i kompletowanie dokumentacji,
  • Obsługa spotkań w siedzibie firmy,
  • Obsługa social mediów,
  • Redagowanie umów,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • Organizowanie dni otwartych,
  • Podpisywanie umów najmu,
  • Inne
Jak aplikować?
Prześlij swoje CV na adres: [  [ukryte]  ]

Przeczytaj o nas:
  • Pod dachami Śródmieścia https://prestiztrojmiasto.pl/magazyn/159/temat-z-okladki/pod-dachami-srodmiescia
  • Rekord: penthouse za 24,8 mln zł w Gdańsku https://deluxe.trojmiasto.pl/Rekord-w-Gdansku-sprzedano-penthouse-w-Deo-Plaza-za-248-mln-zl-n187579.html
  • Kolejny rekord na rynku nieruchomości https://www.morizon.pl/blog/kolejny-rekord-na-rynku-trojmiejskim/
Dołącz do zespołu MO Real Estate i razem z nami twórz historie sukcesu na rynku luksusowych nieruchomości!

Informacje o firmie
MO Real Estate – Agencja nieruchomości luksusowych działająca w Trójmieście. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości śródmiejskich i nadmorskich.
www.moestate.pl