Asystent/ka Centrum Nurkowego w Rumi

Firma
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Media społecznościowe,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: Asyst. Deepbusters

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy Asystenta lub Asystentki do obsługi Centrum Nurkowego w Rumi.

Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych, więc jest to świetna propozycja dla osoby poszukującej dodatkowego zatrudnienia lub dla osoby studiującej.
Ze względu na zdarzające się eventy nurkowe organizowane przez nasze Centrum, mile widziana chęć do pracy w sobotę, od czasu do czasu.

Obowiązki:
  • obsługa biura Centrum Nurkowego - korespondencja, mail, telefon
  • obsługa bieżąca klientów odwiedzających Centrum Nurkowe
  • realizacja zamówień online sklepu internetowego
  • organizacja kalendarza szkoleń w Centrum
  • zarządzanie naszymi kanałami w mediach społecznościowych
  • dbanie o porządek w biurze
  • po odpowiednim przeszkoleniu napełnianie butli nurkowych
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • dobra organizacja pracy własnej
  • pasja, entuzjazm i zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków
  • język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • podstawowe umiejętności sprzedażowe i umiejętności miękkie
  • znajomość pakietu Office: Word, Excel, PowerPoint i umiejętność jego obsługi
  • umiejętność zarządzania naszymi kanałami w mediach społecznościowych
  • kreatywność i elastyczność
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane zainteresowania związane z tematyką podwodną, nurkową lub sportem
Oferujemy:
  • pełne wdrożenie w obowiązki związane ze stanowiskiem
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w nietuzinkowej branży
  • szkolenia produktowe w celu lepszej obsługi sprzedażowej
  • szkolenia nurkowe na preferencyjnych warunkach
  • miłą i koleżeńską atmosferę
  • możliwość rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z odpowiedzią na pytanie: "Dlaczego to właśnie Ty idealnie pasujesz do naszego teamu? :)", mailem na adres: [ukryte] ,
W tytule maila proszę wpisać: Asystent/ka + imię i nazwisko
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami, które w poprawny sposób prześlą swoją kandydaturę.

Zapraszamy :)

Informacje o firmie
Centrum Nurkowe Deepbusters to miejsce dla wszystkich sympatyków podwodnych głębin. Jeśli chciałbyś rozpocząć przygodę z nurkowaniem, lub jesteś nurkiem który chciałby rozwijać swoją pasję i umiejętności- to miejsce jest stworzone właśnie dla Ciebie!

Zapewniamy kompleksowy wybór specjalistycznych kursów na każdym poziomie zaawansowania. Oferujemy podstawowe szkolenia dla początkujących, jak i wysokospecjalistyczne kursy dla doświadczonych nurków.
Wszystkie kursy i szkolenia realizujemy w zgodzie ze standardami czołowych ogólnoświatowych organizacji. Z nami uzyskasz uprawnienia i certyfikaty honorowane na całym świecie!

W Deepbusters na pierwszym miejscu stawiamy JAKOŚĆ. Nie interesuje nas sucha, książkowa wiedza, tylko jej praktyczny wymiar. Skupimy się w pełni na Tobie i zdobywanych przez Ciebie umiejętnościach. Nie doświadczysz u nas masowych szkoleń. Szkolenia odbywają się indywidualnie lub w bardzo małych grupach, tak aby instruktor poświęcił Ci całą swoją uwagę.
Na każdym etapie Twojego szkolenia będziesz miał do czynienia z profesjonalnymi instruktorami, którzy od lat przekazują swoją wiedzę i umiejętności kursantom w Polsce i na świecie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma BSTR Sp. z o.o. z siedzibą w Rumi przy ul. Tysiąclecia 12, adres e-mail: info@deepbusters.pl
Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.
Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.
Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat liczonych od momentu zakończenia procesu rekrutacji, w której brałeś/aś udział.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś/aś zgodę) do innego administratora danych.
Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Aktualizacja: 25.02.2024