Asystent(ka) ds. księgowości i administracji

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisku administracyjno-biurowym
Osoba ta będzie odpowiedzialna za bieżące wsparcie zespołu.

Praca stacjonarna i zdalna
  • weryfikacja dokumentów księgowych,
  • obsługa elektronicznego obiegu dokumentów w firmie,
  • wprowadzanie dokumentów do programów księgowych,
  • pomoc w bieżących zadaniach.

Wymagania :

  • dokładność,
  • skrupulatność,
  • komunikatywność,
  • Poczucie humoru - Warunek konieczny!
  • mile widziani studenci wydziału rachunkowości,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • szkolenie stanowiskowe,
  • Umowa zlecenie / B2B
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym i młodym zespole,
  • program ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowie,,
  • możliwość zakupienia karty Multi Sport.
  • Dodatkowe możliwości zarobkowe związane z innymi dziedzinami firmy.
Informacje o firmie
Taxedo Sp. z o.o. jesteśmy biurem rachunkowym działającym na rynku od przeszło 6 lat. Obsługując kilkaset podmiotów z całej polski. Jesteśmy młodym zespołem który nadąża za najświeższymi trendami w finansach i technologii, a nasze podejście do księgowości? No cóż, powiedzmy, że nie ma dla nas nudnych tematów.
Zajmujemy się wszystkim, od A do Z, w temacie biznesu, księgowości, podatków i papierkowej roboty, aby firmy mogły skupić się na tym, co dla nich najważniejsze w prowadzeniu biznesu.

Zapraszamy do świata cyfr i faktur :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z zgodą przetwarzania danych osobowych o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych

(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Równocześnie informujemy, że otrzymane aplikacje nie zawierające powyższej klauzuli nie będą uwzględnione w procesie rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Taxedo Sp. z o.o. w Gdańsku ul. Oliwskiej 33A. Dane zbierane są na potrzeb rekrutacji i poza kończeniu procesu usuwane.

Aktualizacja: 19.03.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Taxedo Sp. z o.o.

585008... Wyświetl numer
b...@taxed... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Oliwska
33A
Wyświetl numer