Asystent/ka Kierownika Produkcji

Ogłoszenie nieaktualne

Asystent/ka Kierownika Produkcji

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Browar Amber spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. to rodzinna,
niezależna firma z Pomorza. Z dumą kontynuujemy tradycje browarnicze regionu.

Siedziba firmy znajduje się w Bielkówku koło Gdańska
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko
ASYSTENT/KA KIEROWNIKA PRODUKCJI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 • Zamawianie surowców i materiałów do produkcji
 • Nadzorowanie pracy poszczególnych działów produkcyjnych pod względem utrzymania standardów jakościowych
 • Prowadzenie dokumentacji związanej z systemami jakości
WYMAGANIA:
 • Wykształcenie wyższe lub średnie , preferowane kierunki:  spożywczy, biotechnologia, chemia lub pokrewne, jak np. ochrona środowiska, rolnictwo itp.
 • Mile widziane posiadanie szkolenia z zakresu HACCP , ISO lub innych systemów jakości
 • Dobra znajomość środowiska office , obsługi komputerów
 • Komunikatywność
 • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole
 • Rzetelność, sumienność oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków
 • Dyspozycyjność
OFERUJEMY:
 • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
 • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Dodatkowe benefity pozapłacowe
W naszej firmie możesz liczyć na rozwój zawodowy oraz zdobycie doświadczenia. Tworzymy zgrany zespół, cenimy sobie dobrą atmosferę w pracy.
CV proszę wysyłać na adres [ukryte] w tytule wpisując Asystent/ka ds. produkcji

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę Browar AMBER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Bielkówku przy ul. Gregorkiewicza 1 w zakresie obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych( Dz.U. z 2018. nr 1000, ze zm.)

Prosimy o dodanie klauzuli:

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PROCESU REKRUTACJI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) ADMINISTRATOR DANYCH Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BROWAR AMBER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Bielkówku, ul. Gregorkiewicza 1, 83-050 Kolbudy. Wpisana do Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ, VII wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000446808 o numerze NIP 604-015-90-17 REGON 221820054 Z Administratorem Danych Osobowych można się kontaktować a) pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej na adres siedziby spółki b) e-mail: kadry@browar-amber.com.pl; Tel. (58) 682-66-21 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą : a) w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na BROWAR AMBER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (Rozporządzenie 2016/679), w związku z przepisami Kodeksu pracy, a w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa podstawą prawną przetwarzania jest zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia 2016/679; b) dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia 2016/679); c) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami, jeśli roszczenia dotyczą prowadzonej przez spółkę rekrutacji 2. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej 3. Pani/Pana dane będę przechowywane przez okres 6 miesięcy 4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzani, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeśli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 5. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich podanie jest warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65522351

Wróć do góry