Asystentka/ koordynatorka gabinetu makijażu permanentnego

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 6800
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo,
Uroda / Rekreacja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jakie będą Twoje zadania?
  • realizacja prac związanych z obsługą klienta oraz zapewnienie ciągłości procesu obsługi klienta,
  • koordynacja prac związanych z przygotowaniem gabinetów,
  • udzielanie informacji dotyczących zakresu oferty,
  • koordynowanie obiegu informacji i dokumentacji,
  • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień,
  • dbałość o realizację założonych celów,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • udział w prowadzeniu kanałów social mediów (nakręcanie rolek, tworzenie story, robienie zdjęć efektów przed i po,  itp)
Co będzie Ci potrzebne?
  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta, mile widziane w branży medycznej/kosmetologicznej,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność tworzenia treści na Social Media (znajomość programów typu: Canva, Capcut, itp)
  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista,
  • entuzjazm, kreatywność i inicjatywa,
  • dokładność i samodzielność w działaniu.
Co oferujemy w zamian?
  • Proces szkoleniowy w ramach godzin pracy, który przygotuje Cię do wykonywania powierzonych obowiązków
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie – podstawę plus motywacyjny system premiowania zależny od oceny jakości obsługi klienta oraz wyników sprzedaży,
  • różnorodne formy współpracy, możliwość podjęcia zatrudnienia w ramach umowy o pracę po okresie próbnym;
  • miłą atmosferę, pozytywne podejście oraz wzajemny szacunek.
  • możliwość rozwoju, poprzez wdrażanie własnych pomysłów na rozwój gabinetu.
Informacje o firmie
Gabinet makijażu permanentnego w Gdańsku.

Proszę o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).