Ogłoszenie nieaktualne

Asystentka

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Przychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
  • Kompleksowe wsparcie przełożonego w realizacji codziennych zadań.
  • Nadzór nad kalendarzem - planowanie czasu i spotkań w efektywny sposób.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów.
  • Przygotowanie pism, notatek, raportów.
  • Obsługa systemu CRM.
  • Obsługa social mediów.
  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Komunikacja z urzędami i  zewnętrznymi kontrahentami.
Nasze wymagania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Systematyczność, dokładność, terminowość.
  • Doskonała umiejętność organizacji zadań oraz planowania.
  • Wysoka samodzielność w działaniu.
  • Poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Wykształcenie wyższe magisterskie lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane kierunki: nieruchomości, prawo, budownictwo).
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel) oraz urządzeń biurowych
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w komfortowym biurze w Gdańsk (Garnizon).
  • Pakiet szkoleń.
  • Pracę w młodym, pozytywnie nastawionym zespole.

    CV ze zdjęciem proszę wysyłać mailem z tytułem "REKRUTACJA ASYSTENTKA"
Więcej informacji o nas na www.pepperhouse.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pepper House Nieruchomości sp z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji teraz i w przyszłości"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 17.04.2024