Asystentka Stomatologiczna

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent

Jesteś osobą zorientowaną na dobro Pacjenta? Lubisz pracę w dynamicznym środowisku medycznym? Jeśli Twoje odpowiedzi brzmią tak, możesz być Asystentką Stomatologiczną, której szukamy!

Klinika stomatologiczna Projekt Uśmiech poszukuje pracownika na stanowisko ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA. Jeśli jesteś komunikatywną, ambitną osobą, która chce pracować w świetnym Zespole, to ta oferta pracy jest dla Ciebie.

Oferujemy:
  • Pracę zmianową od pon-sob
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie medyczne i opiekę szpitalną
  • ️Kartę Multisport
  • ️Zniżkę na leczenie stomatologiczne
  • Szkolenie i możliwości rozwoju
  • Sympatyczny i zgrany zespół
  • Pracę w nowoczesnych, wyjątkowych wnętrzach

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem
  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce)
  • Sterylizacja narzędzi i materiałów
  • Sprzątanie gabinetu po pracy

Nasze wymagania:
  • Doskonała organizacja pracy
  • Podstawowe umiejętności zawodowe
  • Życzliwość i otwartość
  • Wielozadaniowość i koncentracja w pracy
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, chęć współpracy
  • Komunikatywność

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres. mailowy:  [ukryte] . W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska: ASYSTENTKA STOM., skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie

Projekt Uśmiech to nowoczesna klinika stomatologiczna mieszcząca się w sercu Wrzeszcza. Znajdujemy się w sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta, zaledwie 15 minut od lotniska im. Wałęsy. Specjalizujemy się w leczeniu implantologicznym oraz kompleksowej odbudowie uśmiechu. Prowadzimy również leczenie w zakresie medycyny estetycznej.

Aktualizacja: 26.03.2024