Asystentka stomatologiczna

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Medycyna
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Smart Smile – Klinika stomatologiczna w Gdańsku poszukuje asystentki stomatologicznej.
Jesteś osobą miłą, odpowiedzialną i lubisz pracę z ludźmi?
Masz doświadczenie na tym stanowisku i chcesz zostać częścią naszego zespołu?
Zapraszamy!
 Twoje zadania:
• Będziesz asystentką stomatologiczną, która na co dzień pracuje w klinice stomatologicznej.
Ważna jest dokładność, profesjonalne podejście do pracy, dobra komunikacja i rzetelność.
Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie kierunkowe
• Doświadczenie
• Dobra komunikacja
• Doskonała organizacja pracy. Oto, co Ci oferujemy • Umowę zlecenie/umowa o pracę.
• Współpracę z doświadczonym zespołem.
• Wdrożenie do pracy i wsparcie na każdym jej etapie.
• Pracę w prężnie rozwijającej się klinice stomatologicznej.
• Elastyczne godziny pracy.