Asystentka stomatologiczna

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
  • dyplom asystentki stomatologicznej lub doświadczenie w zawodzie
Obowiązki:
  • asystowanie w zabiegach stomatologicznych z lekarzem dentystą
  • przygotowanie gabinetu i stanowiska do pracy
  • inne obowiązki ustalane z pracownikiem
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (40 zł/godzina na rękę)
  • praca dodatkowa na pół etatu/część etatu
  • umowa o dzieło lub umowa o pracę
  • praca w elastycznych godzinach, zmiany: 11.00 – 17.00 i 16.00 – 22.00, jednak można ewentualnie 3-4 godziny dziennie podczas naszej pracy od 11.00 do 22.00.
  • możliwość rozwoju (nowoczesny sprzęt i szeroki zakres zabiegów)
  • możliwość zarabiania w soboty
  • praca w dynamicznym zespole
  • łatwy dojazd tramwajem i duży parking samochodowy
Informacje o firmie
Jesteśmy małym gabinetem stomatologicznym z dużą chęcią do pracy. Współpracujemy z trzema asystentkami (w tym dwie na cały etat). Obecnie poszukujemy jednej asystentki na część etatu, aby nam pomagać w obowiązkach. Prosimy o kontakt mailowy.

Aktualizacja: 04.06.2024