Asystent/ka w dziale transportu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • wsparcie w realizacji zleceń transportowych z uwzględnieniem czynności administracyjnych;
  • dokonywanie niezbędnych awizacji transportowych;
  • monitorowanie, koordynowanie i kontrola pracy kierowców;
  • codzienna współpraca z zagranicznymi kontrahentami;
  • dbałość o wysoką jakość świadczonych usług.

Nasze wymagania:
  • minimalne doświadczenie lub wykształcenie branżowe (branża TSL);
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość innego języka obcego;
  • dobra znajomość pakietu MS Office i sprawna obsługa komputera;
  • zaangażowanie, komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania;
  • nastawienie na pracę zespołową;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • pracę zmianową (7:00-15:00, 9:00-17:00);
  • partnerskie podejście pracodawcy do pracownika;
  • zatrudnienie w stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku.

Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych;
  • spotkania integracyjne;
  • kawa/herbata/soki owocowo-warzywne, owoce;
  • firmowy lunch raz w miesiącu;
  • nieformalna atmosfera;
  • brak dress code’u.
Informacje o firmie
Tabaknatie Polska Sp. z o.o. powstało w 1995 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gdyni. Specjalizujemy się w drogowym transporcie międzynarodowym oferując usługi przewozu różnego typu ładunków. Samochody Tabaknatie i naszych stałych podwykonawców realizują przewozy na trasach całej Unii Europejskiej.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Tabaknatie Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: Śląska 53, 81-304 Gdynia (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: anna.maik@tabaknatie.pl.

Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: anna.maik@tabaknatie.pl.

Aktualizacja: 26.04.2024