Asystent/tka Działu Handlowego - wakacyjna praca w terenie

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Asystent/tka Działu Handlowego - wakacyjna praca w terenie Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

ZADANIA:
  • Wyszukiwanie nowych klientów w terenie poprzez roznoszenie ulotek
SZUKAMY:
  • studentów lub uczniów, poszukujących zajęcia na wakacje lub
  • osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, szukających pracy na wakacje lub
  • osób zainteresowanych pracą w okresie wakacyjnym i dłużej, które chcą rozwijać swoje umiejętności w zespole handlowym
OFERUJEMY:
  • pracę w kreatywnym i przyjaznym zespole
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • dofinansowanie do kosztów transportu
Informacje o firmie
Ochrona Juwentus
Jesteśmy jedną z wiodących agencji ochrony na rynku. Działamy już ponad 30 lat, a swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom. Juwentus jako firma zatrudniająca kilka tysięcy osób jest idealnym miejscem, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobywać nowe doświadczenia, rozwijać swoje umiejętności i budować karierę zawodową. Naszym pracownikom dajemy możliwość rozwoju, przy zachowaniu niezależności i samodzielności. W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Asystent/tka Działu Handlowego (praca w terenie na wakacje lub dłużej).

Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. Ochrona Juwentus sp. z o.o., Juwentus Agencja Ochrony sp. z o.o., Ochrona Juwentus sp. z o.o., Juwentus Agencja Ochrony sp. z o.o., Ochrona Juwentus Południe sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iod@juwentus.pl Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Kasia

k...@juwen... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk