Ogłoszenie nieaktualne

Automatyk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista

Szukasz wyjątkowej możliwości rozwinięcia swojej kariery jako Automatyk?
Dołącz do nas w dynamicznie rozwijającej się firmie w Gdańsku, która oferuje wyjątkowe korzyści i wyzwania zawodowe.
W naszej firmie dbamy o Twój rozwój, dobre warunki pracy i satysfakcję z osiąganych wyników.

Oferujemy:
  • umowę o pracę, która gwarantuje stabilność i pewność zatrudnienia,
  • elastyczny system pracy 12-godzinny, z uwzględnieniem dni wolnych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 10 600 zł - 12 100 zł brutto/miesiąc,
  • motywującą premię, która wynagradza Twoje zaangażowanie,
  • bogaty pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie oraz inne benefity,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów językowych, abyś mógł/a stale się rozwijać,
  • pracę w międzynarodowym otoczeniu, gdzie możesz zdobywać doświadczenie i poszerzać horyzonty.
Zadania:
  • przeprowadzanie konserwacji i napraw urządzeń,
  • analiza oraz doskonalenie pracy suwnic,
  • instalacja i uruchamianie nowych programów,
  • wykonywanie przeglądów technicznych urządzeń,
  • rozwiązywanie usterek i diagnozowanie awarii systemów automatyki,
  • aktywny udział w uruchamianiu i testowaniu nowego sprzętu.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne minimum,
  • doświadczenie w diagnostyce i naprawach układów sterowania oraz automatyki przemysłowej - warunek konieczny,
  • znajomość działania przełączników sieciowych - warunek konieczny,
  • umiejętność programowania i diagnostyki sterowników PLC (SIEMENS, ABB) – warunek konieczny,
  • znajomość branżowego języka angielskiego - warunek konieczny,
  • znajomość protokołu Profinet oraz środowisk Codesys oraz TIA Portal,
  • posiadanie uprawnień elektrycznych SEP do 1 kV,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, MS Project),
  • gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych oraz na wysokościach,
  • odpowiedzialność, komunikatywność oraz zdolność do pracy w zespole,
  • szybkie uczenie się i elastyczność w podejściu do nowych wyzwań.
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, który stawia na rozwój i efektywność, wyślij swoje CV za pomocą formularza aplikacyjnego.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod numerem 574 575 486.

Przypominamy, że Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera żadnych opłat od kandydatów za uczestnictwo w procesie rekrutacji.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(malpa)workhouse4you.pl"
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Workhouse4you(c.23651)

Razem możemy tworzyć innowacyjne rozwiązania i przyczynić się do naszego wspólnego sukcesu!