Ogłoszenie nieaktualne

Bankier / Doradca Klienta

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Audyt / Podatki,
Kontroling,
Doradztwo i consulting
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: ref 11/03/u094

Twój zakres obowiązków
 - Obsługa klientów banku w placówce stacjonarnej
 - Aktywne doradztwo finansowe i sprzedaż produktów bankowych
 - Realizacja celów sprzedażowych
 - Udzielanie informacji dotyczących oferty banku
 - Obsługa i doradzanie klientów w zakresie produktów finansowych, kart płatniczych, lokat, kredytów hipotecznych i gotówkowych
 - Prowadzenie dokumentacji i formalności związanych z zawieraniem umów bankowych
 - Bieżące aktualizowanie wiedzy dotyczącej produktów bankowych i usług finansowych
 - Rozwiązywanie problemów i reklamacji klientów
 - Współpraca z innymi działami w banku w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta
 - Dbanie o pozytywny wizerunek banku i budowanie trwałych relacji z klientami

Nasze wymagania
 - Doświadczenie w obsłudze klienta ( min 1 rok ).
 - Znajomość produktów bankowych, procedur i standardów obowiązujących w placówce bankowej, lub doświadczenie w sprzedaży.
 - Umiejętność prowadzenia sprzedaży produktów i usług bankowych.
 - Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
 - Umiejętność analizy potrzeb klienta i dobierania odpowiednich rozwiązań.
 - Dokładność, odpowiedzialność oraz skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.
 - Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
 - Orientacja na osiąganie celów sprzedażowych.
 - Pozytywne nastawienie do pracy w zespole oraz chęć ciągłego doskonalenia się.

To oferujemy
 - praca dla lidera bankowości detalicznej w Polsce
 - podstawa + nielimitowane prowizje
 - pakiet szkoleń wprowadzających z prawdziwego zdarzenia. Zaprosimy Cię na 4 dniowe stacjonarne szkolenie w Katowicach, a oprócz tego przejdziesz pakiet szkoleń i egzaminów online
 - ubezpieczenie na życie
 - pakiet medyczny po okresie próbnym

Informacje o firmie

Sieć franczyzowa VeloBanku zajmuje ważne miejsce w strategii Banku. Dzięki współpracy z Franczyzobiorcami wciąż rośnie liczba Klientów korzystających z produktów i usług Banku. Naszym celem jest dotarcie do osób w całym kraju,
dlatego nieustannie pracujemy nad rozwojem sieci franczyzowej. Partner VeloBanku, F&I Solutions Jakub Niewitecki, w związku z projektem rozwoju sieci placówek franczyzowych poszukuje do współpracy osób zainteresowanych pracą na stanowiskach: Doradca Klienta oraz młodszy doradca klienta

Administratorem danych osobowych jest F&I Solutions Jakub Niewitecki z siedzibą przy ulicy Dąbrowskiego 52/1 84-230 Rumia, e-mail FI.Solutions.jn@gmail.com Pana / Pani dane osobowe przetwarzane są: w zakresie danych osobowych wskazanych w art. 22 (1) kodeksu pracy w związku z udziałem w procesie rekrutacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez Pracodawcę obowiązku nałożonego na niego przepisem prawa (art. 6 ust. 1 lit. c RODO), w zakresie nieobjętym wymienionymi wyżej przepisem, na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana / Panią danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Odbiorcami Pana / Pani danych osobowych mogą być: podmioty świadczące usługi na rzecz Pracodawcy w zakresie: medycyny pracy oraz instytucje i inne podmioty upoważnione do odbioru danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa. Odbiorcami Pana / Pani danych osobowych mogą być: podmioty świadczące usługi na rzecz Pracodawcy w zakresie: medycyny pracy i placówki współpracujące. Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane: do czasu zakończenia rekrutacji, w związku z którą aplikował Pan / Pani do pracy u Pracodawcy, jeśli nie wyraził Pan / Pani zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji, maks. do 3 lat od dnia złożenia aplikacji w przypadku gdy wyraził Pan/ Pani zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji. Informujemy, że: przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do swoich danych (art. 15 RODO), ich sprostowania (art. 16 RODO), usunięcia danych (art. 17 RODO), prawo ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO) oraz prawo do przenoszenia danych (art. 20 RODO), przysługuje Panu / Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji,