Ogłoszenie nieaktualne

Barman w HAOS I Gdynia

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Halo Gdynia! Do naszego zespołu na Starowiejskiej 14 szukamy osoby na stanowisko BARMANA!

Jeśli azjatyckie klimaty nie są Ci obce, a do pracy pędzisz z uśmiechem na ustach ... to ta praca jest zdecydowanie dla CIEBIE.

Wymagania:
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole
- punktualność
- aktualna książeczka sanepidowska
- doświadczenie w pracy ma barze

Obowiązki:
- wydawanie napojów, przygotowanie koktajli
- dbanie o czystość i porządek stanowiska pracy
- sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- podnoszenie własnych kwalifikacji

Oferujemy:
- wynagrodzenie, współmierne do posiadanych umiejętności
- stabilne zatrudnienie
- dobrą atmosferę
- elastyczny grafik
- możliwości rozwoju
- szkolenia

Jeśli chcesz zacząć z nami przygodę, wpadnij z cv osobiście na Starowiejską 14 w Gdyni lub prześlij na [ukryte] .

Informacje o firmie
Łączymy smaki, potrawy, kulturę i ludzi. Zaskakujemy ...

Nie jesteśmy konserwatywni, nie zamykamy się w żadne ramy, a nasza kuchnia to wariacja smaków azjatyckich ulic ...

Jesteśmy HAOS, jesteśmy street foo!