Barman/Barista do Pomelo Bistro :)

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Elo Pomelo!

Pomelo Bistro znajdujące się na ul. Ogarnej 121/122 w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko barman/barista.

Oczekujemy :
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- zaangażowania i dyspozycyjności
- pozytywnego i kreatywnego podejścia do pracy (malkontentom dziękujemy)
- warunek konieczny, ukończone 18 lat ;)

Obowiązki :
- praca na kolbowym ekspresie do kawy
- przygotowywanie koktajli oraz napojów bezalkoholowych według receptur
- dbanie o porządek w miejscu pracy
- odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków, zespołu oraz gości

Oferujemy :
- umowa zlecenie
- 23,50 zł netto / brutto w górę w zależności od statusu, doświadczenia etc.
- karta Multisport
- pakiet medyczny Lux Med

Poszukujemy osoby na stałe

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na adres mailowy : [ukryte]
Informacje o firmie
Bistro przy ul. Ogarnej, czyli w sercu historycznego Gdańska z dala od turystycznego zgiełku. Zjesz u nas najlepsze śniadania w Gdańsku - potwierdza to ponad 1000 opinii w serwisie Trip Advisor.

Popołudniami nowoczesna kuchnia lokalna.
W szukaniu inspiracji nie ograniczamy się geograficznie, za to przy wyborze składników jesteśmy bezkompromisowi - ma być świeżo, lokalnie i sezonowo!

Wszystko, co się da, robimy sami - wypieki, kiszonki, pikle, nalewki. W innych przypadkach współpracujemy z najlepszymi w swojej dziedzinie.

Menu zmieniamy kilka razy w roku. Jest jednak coś, co zagościło u nas na stałe - gra w Bingo!