Barman/Barmanka- BAR 512 Sheraton Sopot Hotel

Ogłoszenie maxi

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Nr ref: BAR/05/2024

Miksologia jest Twoją pasją? Lubisz kontakt z ludźmi i przygotowywanie pysznych koktajli, które pozostawią u naszych gości niezapomniane wrażenia? Jeśli tak, poszukujemy otwartych osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku Barman/ Barmanka w Sheraton Sopot Hotel!

Obowiązki:
• Przygotowywanie koktajli, kaw i innych tego typu napojów w naszym barze
• Nawiązywanie kontaktu z gośćmi w przyjazny i profesjonalny sposób, zapewniając spersonalizowany serwis na 5 gwiazdek
• Utrzymywanie czystości i porządku za barem, stosowanie się do przepisów BHP oraz HACCP
• Współpraca z naszym zespołem przy opracowywaniu innowacyjnych ofert napojów a także z innymi działami w hotelu
• Przestrzeganie wytycznych dotyczących odpowiedzialnej obsługi alkoholowej

Wymagania:
• Wcześniejsze doświadczenie barmańskie
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z gośćmi
• Umiejętność sprawnej komunikacji i obsługi klienta, a także przyjazna i przystępna postawa
• Gotowość do pracy w elastycznych godzinach, w tym wieczorami, w weekendy i święta

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (istnieje możliwość późniejszego przejścia na umowę o pracę i zostania z nami po sezonie letnim) , stała stawka godzinowa+ dodatek
• Codzienne ciepłe posiłki w naszej stołówce pracowniczej
• Pracę w partnerskiej i przyjaznej atmosferze
• Możliwość rozwoju zawodowego w naszych strukturach
• Pakiet rekreacyjno- sportowy Multisport na preferencyjnych warunkach
Informacje o firmie
W Sheraton Sopot Hotel wierzymy w tworzenie niezapomnianych wrażeń dla naszych gości, a sercem tego wszystkiego jest nasz tętniący życiem bar w naszym hotelowym lobby!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Bukowska 3/9 (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

Aktualizacja: 27.04.2024