Barman/Barmanka - Kierownik Zmiany

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Stary Maneż to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, będący jedną z najważniejszych części zrewitalizowanej  przestrzeni, która obecnie wraz z całym Garnizonem Kultury, stanowi nowe, tętniące życiem centrum kulturalne Gdańska Wrzeszcza. To nie tylko wyjątkowa przestrzeń muzyczna, kulturowa czy gastronomiczna, ale również alternatywa dla tradycyjnych sal konferencyjnych czy bankietowych, w której odbywa się szereg spotkań od tych kameralnych, przez rodzinne, aż po oficjalne gale biznesowe.

Atmosferze spotkań sprzyja funkcjonujący w budynku browar rzemieślniczy, który z sukcesem odtwarza gdańskie tradycje browarnicze, jak również autorska gastronomia.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz

NASZE OCZEKIWANIA
  • doświadczenie w pracy na barze
  • umiejętność przygotowania podstawowych koktajli i półproduktów („prepów”)
  • wysoka komunikatywność
  • skrupulatność
  • obsługa systemu POS
OBOWIĄZKI
  • aktywna sprzedaż
  • utrzymywanie porządku na barze
  • przygotowanie koktajli alkoholowych i bezalkoholowych
  • obsługa baristyczna
  • przygotowanie półproduktów(„prepów”)
  • rozliczenie sprzedaży baru
  • regularne inwentaryzacje
CO OFERUJEMY
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • całoroczną pracę w dynamicznym kompleksie gastronomiczno – rozrywkowym

Operatorem obiektu jest należąca do Grupy Kapitałowej Hossa , spółka Hossa.biz będąca zarządcą i administratorem nieruchomości biurowych, hotelowych i usługowych z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Na kulturalnej i rozrywkowej mapie Gdańska Stary Maneż od kilku lat konsekwentnie zaznacza swoje miejsce i niezmienni cieszy się popularnością wśród mieszkańców całego Trójmiasta  i jego metropolii. W naszym zespole stawiamy na kreatywność, zaangażowanie i pozytywne zakręcenie pracowników Starego Maneżu.
Jeżeli zainteresowała Ciebie nasza oferta pracy prześlij proszę swoje CV na adres mailowy: [ukryte]  z dopiskiem Barman/Barmanka - Kierownik Zmiany

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie zgody/zgód dot. przetwarzania danych osobowych, klauzula poniżej.

zobacz klauzulę