BIM modeler asystent

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Oliwa
Grunwaldzka 472b
BIM modeler asystent Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B, Praktyka / Staż
obserwuj

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Instalacje
Poziom stanowiska
Asystent

Nawiążę współpracę z osobą pragnącą rozwinąć swoje umiejętności w branży projektowania instalacji w budownictwie na stanowisku modelera BIM w programie Autodesk Revit. Nie jest wymagane duże doświadczenie, istnieje możliwość przyuczenia.

Obowiązki
Praca będzie polegać na bieżącym wsparciu w realizacji prac projektowych takich jak:
  • Modelowanie instalacji sanitarnych i/lub elektrycznych dla obiektów kubaturowych
  • Projektowanie instalacji sanitarnych i HVAC, obliczenia hydrauliczne, opracowywanie rysunków itp.
  • Kontakt z klientami i podwykonawcami w sprawie bieżących zadań do wykonania

Wymagania
  • Dyspozycyjność na poziomie nie mniejszym niż 25h tygodniowo
  • Podstawowa znajomość programu Autodesk Revit
  • Podstawowa znajomość programu Autodesk Autocad
  • Dobra organizacja pracy własnej

Zapewniamy elastyczne warunki pracy jeśli chodzi o harmonogram, rodzaj umowy itp oraz możliwość nabycia doświadczenia w rozwijającej się branży projektowania w środowisku BIM

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Michał Rościszewski

b...@preim... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres