Blacharz

Ogłoszenie podstawowe

Blacharz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

poszukuje blacharza
Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków m.in.:
- samodzielna organizacja pracy
-samokontrola napraw
- kontrola i nadzór nad stanem urządzeń ogólnego użytku i narzędzi
Oczekiwania :
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność weryfikacji napraw
- znajomość technologii napraw mechanicznych
- obowiązkowość, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
- czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- pracę w doświadczonym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza OLX. Prosimy o przesyłanie CV z dołączoną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez optimoto a sp z.o.o (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Administratorem Twoich danych osobowych jest optimoto a sp z.o.o z siedzibą w Gdyni przy ul. Osowskiej 12 , adres e-mail: biuro.optimoto@wp.pl

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Grzegorz

515549... Wyświetl numer

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Orunia Górna
sandomierska
SMS
Wyświetl numer