Blacharz samochodowy, pomocnik blacharza/lakiernik

Ogłoszenie mini
Banino
Przemysłowa 19
Blacharz samochodowy, pomocnik blacharza/lakiernik Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zatrudnię samodzielnego blacharza i pomocnika blacharza (pomocnika lakiernika) z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Praca w warsztacie blacharsko-lakierniczym w Baninie, Autoserv Bosch Car Service.
Zakres obowiązków: między innymi rozebranie auta do prac lakierniczych, drobne naprawy blacharskie, spasowanie elementów i ich wymiana po wypadku, delikatne naprawy blacharskie typu naprawa elementów (wyklepanie) itd..

Praca od zaraz.

Udostępniam pomieszczenia do prac po godzinach w celu wykonywania "fuch" na prywatnych autach.

Proszę o kontakt telefoniczny pod nr 506071... Wyświetl numer

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Arek

B...@AUTOS... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Banino