Brygadzista działu mechanicznego

Ogłoszenie mini
Gdańsk Brygadzista działu mechanicznego Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kadry

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników produkcyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
  • Dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach
  • Orientacja na zadania, silna osobowość
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na stoczni

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych
  • Nadzorowanie realizacji prac produkcyjnych zgodnie z harmonogramem
  • Czynny udział w pracach produkcyjnych wraz z pozostałym zespołem pracowników
  • Nadzór nad realizacją założeń jakościowych i materiałowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • Darmowy dojazd z Elbląga
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Premia za polecenie pracownika (500-1000 PLN)

Aktualizacja: 30.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Sunreef Venture S. A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl