Brygadzista działu Utrzymania Ruchu

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki:
  • Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Wsparcie przy tworzeniu i aktualizacji dokumentacji technicznych, prewencyjnych maszyn;
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników, ustalanie zadań priorytetowych;
  • Zarządzanie zespołem mechaników i elektryków oraz odpowiedzialność za pracę zgodnie z zasadami BHP;
  • Ścisła współpraca z działem produkcji;
  • Wnioskowanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości produkcji;
  • Analiza awarii pod kątem eliminowania przestojów maszyn i urządzeń;
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii;
  • Kontrola i raportowanie aktywności serwisowych prowadzonych przez firmy zewnętrzne;
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne – wiedza z zakresu mechaniki/elektryki/automatyki
  • Minimum 5 lat pracy na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu;
  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z eksploatacją, naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń;
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość;
  • Umiejętność zarządzania zespołem
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym.
  • Świadczenia w pełni opłacane przez firmę: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie + premia miesięczna;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia w ramach obszaru produkcyjnego;
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie i inne;
  • Odzież roboczą, buty, Środki Ochrony Indywidualnej BHP;
  • W przypadku osób dojeżdżających do pracy powyżej 30 km od siedziby firmy – zapewniamy pomoc w transporcie;
  • Nagrody za polecenia pracowników;
  • Praca w fabryce w centrum Gdańska;
  • Miła atmosfera pracy.