Brygadzista- elektromonter

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 9500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Praca szuka człowieka!
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:
BRYGADZISTA - ELEKTROMONTER
Zakres obowiązków:
-koordynacja pracy grupy elektryków,
-nadzór nadzór nad jakością i efektywnością pracy
-nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.
Nasze wymagania:
- konieczne - doświadczenie w pracy w warunkach stoczniowych

-chęć do pracy – niezbędne umiejętność logicznego myślenia, kreatywność, czytelna komunikacja,
-wiedza fachowa potwierdzona doświadczeniem
-wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
-doświadczenie na podobnym stanowisku: min. 2 lata,
-mile widziane aktualne uprawnienia SEP najlepiej D+ E – istnieje możliwość odnowienia,
-czytanie dokumentacji technicznej
-prawo jazdy kat B.
Jeśli nie posiadasz któregoś z wymagań, doszkolimy Cię!
Co oferujemy?
-stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
-możliwość współpracy w formie B2B
-niezbędne narzędzia do pracy i szkolenia wdrożeniowe,
-pracę przy dużych inwestycjach,
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
-pracę w zgranym zespole, nastawionym na współpracę oraz dzielenie się wiedzą,
-ubezpieczenie grupowe, dodatki żywieniowe,
-pracę w godzinach podstawowych, (możliwe nadgodziny, dodatkowe płatne ewentualne prace w weekend).

Aktualizacja: 08.04.2024