Brygadzista Elektryków

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo

Wymagania

  • Konieczne - doświadczenie w pracy w warunkach stoczniowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem elektromonterów
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego
  • Podłączanie, uruchamianie i wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznych, układania okablowania, montażu rozdzielni i tras kablowych
  • Nadzór nad jakością i efektywnością pracy
  • Chęć do pracy – niezbędne umiejętność logicznego myślenia, kreatywność, czytelna komunikacja,
  • Wiedza fachowa potwierdzona doświadczeniem
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku: min. 2 lata,
  • Mile widziane aktualne uprawnienia SEP najlepiej D+ E – istnieje możliwość odnowienia,
  • Prawo jazdy kat B.
Jeśli nie posiadasz któregoś z wymagań, doszkolimy Cię!

Opis stanowiska

  • Koordynowanie pracy podległych pracowników wewnętrznych oraz podwykonawców,
  • Wykonywanie montażu zgodnie ze zleceniem, dostarczonymi rysunkami i schematami – niezbędna umiejętność czytania rysunku technicznego!
  • Terminowe i prawidłowe wykonanie zleconych zadań,

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • niezbędne narzędzia do pracy i szkolenia wdrożeniowe / B2B
  • pracę przy dużych inwestycjach,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pracę w zgranym zespole, nastawionym na współpracę oraz dzielenie się wiedzą,
  • ubezpieczenie grupowe, dodatki żywieniowe,

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

HTC - SYSTEM sp z o.o.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl