Ogłoszenie nieaktualne

Brygadzista

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
7000 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Stanowisko: Brygadzista

Opis stanowiska:
Poszukujemy doświadczonego i dynamicznego kandydata na stanowisko Brygadzisty do pracy na poszczególnych nabrzeżach portowych oraz przy realizacji różnorodnych projektów. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywną koordynację zespołu oraz nadzór nad bieżącymi operacjami na nabrzeżach i w ramach projektów.

Obowiązki:
•    Nadzór i koordynacja działań na poszczególnych nabrzeżach portowych.
•    Organizacja pracy zespołu pracowników.
•    Realizacja projektów zgodnie z wytyczonymi celami i harmonogramem.
•    Zapewnienie bezpieczeństwa i przestrzegania przepisów BHP.
•    Raportowanie postępu prac i bieżących wydarzeń.

Wymagania:
•    Doświadczenie na stanowisku kierowniczym, preferowane w branży portowej lub budowlanej.
•    Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem.
•    Znajomość procesów logistycznych w portach.
•    Umiejętność pracy pod presją czasu.
•    Zdolność do podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.
•    Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych.
•    Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:
•    Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
•    Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
•    Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
•    Przyjazne środowisko pracy.
•    Udział w ciekawych projektach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@mitgar.com do dnia 28.02.2024f/. W temacie wiadomości proszę wpisać "Aplikacja na stanowisko Brygadzisty". W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 roku (Dz. U. 2018 poz. 1000)"

Aktualizacja: 23.02.2024