Brygadzista

Ogłoszenie podstawowe

Brygadzista

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6100 - 6700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Bieżąca realizacja harmonogramu prac produkcyjnych
  • Koordynacja pracy pracowników produkcji: zapewnienie logistyki półproduktów do wytwarzania wyrobów gotowych
  • Przydzielanie zadań produkcyjnych odpowiednim pracownikom
  • Nadzór nad realizacją prac produkcyjnych i zapewnienie ciągłości produkcji
  • Obsługa i kontrola pracy maszyn i urządzeń,
  • Badanie przyczyn usterek, usuwanie awarii i proponowanie usprawnień
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn, zamawianie części zamiennych
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP i GMP
Nasze wymagania
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • Posiadanie włąsnego samochodu ze względu na dojazd
  • Chęć do pracy, uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne
To oferujemy
  • Umowa o pracę na cały etat po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Elastyczny grafik pracy
  • Dodatkowy pakiet ubezpieczenia zdrowotnego PZU
  • Atrakcyjne bonusy za wkład w rozwój firmy/stanowiska
  • Pracę w dobrej atmosferze, w nowoczesnej firmie i nowym zakładzie produkcyjnym
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Rabat pracowniczy na produkty Aura Herbals
Dokładny adres firmy: ul. Botaniczna 12; 80-298 Gdańsk
Informacje o firmie
O nas:

Jako Aura Herbals tworzymy produkty prosto dla zdrowia. Droga do zaufanej marki rozpoczęła się od produkcji ekologicznej żywności. Wiedząc, że organizm ludzki nie wszystkie najważniejsze składniki i mikroelementy jest w stanie otrzymać z pożywienia, a także w związku ze zmieniającym się stylem życia, postanowiliśmy rozpocząć produkcję suplementów diety. Marce zaufało już tysiące osób, w tym Klienci aptek i dużych sieci drogeryjnych. Wszystkie produkty tworzymy z miłości do natury, zdrowia i ludzi. Tak, aby w prosty i bezpieczny sposób nasi Klienci mogli uzupełnić dietę w niezbędne witaminy, minerały i cenne składniki aktywne.
Nasza misja:
Z miłości do człowieka i w zgodzie z naturą poprawiać jakość życia, edukując i tworząc bezpieczne oraz skuteczne preparaty o prozdrowotnych właściwościach.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania. Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji. Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach. Wcelu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: j.paul@auraherbals.pl.