Brygadzista Stolarni

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Serwis / Usługi,
Produkcja,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy doświadczonego brygadzisty do naszej stolarni w stoczni jachtowej, który będzie odpowiedzialny za nadzór nad produkcją mebli oraz elementów drewnianych, wykorzystywanych w wyposażeniu luksusowych jachtów.

Twój zakres obowiązków:
  • Koordynacja pracy zespołu meblarzy
  • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień zgodnie z harmonogramem produkcji
  • Nadzór nad jakością wykonywanych mebli oraz zgodnością z wymaganiami projektu
  • Zarządzaniem zapasami materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji mebli

Tego oczekujemy:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość procesów produkcyjnych w branży meblarskiej,
  • Umiejętność obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych oraz specyfikacji projektowych

Mile widziane:
  • Znajomość różnych materiałów używanych w produkcji mebli, w tym drewna litego, fornirów oraz materiałów drewnopochodnych
  • Zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów i adaptacji do zmieniających się warunków produkcyjnych

To oferujemy:
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pracę w systemie 2-zmianowym
  • Ubezpieczenie zdrowotne Lux-Med za 1zł
  • Dofinansowanie do karty Multisport w wysokości 80% - 30 zł za kartę
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) w wysokości 250 zł/mc
  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych do 1000 zł/os
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie już od 35 zł/os
  • Dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto dla osób spoza Gdańska lub zakwaterowanie w hostelu pracowniczym przez 3 miesiące za darmo.
  • Bezpłatny transport z Elbląga (ok 35 min.)
  • Dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny, rozliczane 50% lub 100% więcej do podstawy.
Informacje o firmie
Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfort żeglugi i dzielność morską.
Stocznia Sunreef Yachts, założona przez francuskiego biznesmena Francisa Lappa, działa od 2002 roku na terenie Gdańska. Obecnie firma zatrudnia ponad 2000 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz biurowych, w tym: projektantów, inżynierów, techników i serwisantów i wciąż zwiększa zatrudnienie, z uwagi na ciągły wzrost sprzedaży i ilość nowych projektów.

    obserwuj to ogłoszenie
    obserwuj

    Sunreef Venture S.A

    587697... Wyświetl numer
    r...@sunre... Wyświetl e-mail

    Lokalizacja

    Adres
    Gdańsk Rudniki
    Tarcice 6
    Zobacz dane kontaktowe
    Powiadamiaj o ofertach pracy
    Polityka prywatności
    Wyświetl numer