Brygadzista wydziału obróbki skrawaniem oraz obsługi maszyn CNC

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
9000 - 11000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Kierownik,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Organizowanie pracy brygady, koordynowanie zadań, nadzór nad postępem prac i kontrola realizacji oraz jakości prac produkcji w podległej brygadzie
  • Optymalizacja procesu obróbki mechanicznej, dobór efektywniejszych narzędzi, strategii itp.
  • Monitorowanie do przełożonych postępów prac oraz terminowości ich wykonania
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • Nadzór nad przestrzeganiem ustalonych standardów jakościowych, BHP i dyscypliny pracy
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji procesu produkcji
  • Nadzór nad eksploatacją i stanem technicznym narzędzi, maszyn i środków transportu stanowiących wyposażenie wydziału

Nasze wymagania:
  • 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu produkcyjnego
  • Praktyczna znajomość procesów obróbki skrawaniem oraz obsługi maszyn CNC
  • Znajomość programów CAD/CAM
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Interesującą pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie
  • Pewność wynagrodzenia , system premiowy, pakiet benefitów
  • Wsparcie podczas wdrożenia
Informacje o firmie
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie:
Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą międzynarodową produkującą konstrukcje stalowe na potrzeby przemysłu stoczniowego i przemysłu off shore od 1991 roku.
Zakład certyfikowany w zakresie zarządzania jakością, środowiskiem i BHP.

Do aplikacji prosimy o dodanie zapisu o udzieleniu zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez przez firmę Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o., 80-722 Gdańsk, Sztutowska 21 w prowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Damen Marine Components Gdańsk

532806... Wyświetl numer
a...@damen... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Rudniki
Sztutowska 21
SMS
Wyświetl numer