Brygadzista/monter wod-kan

Ogłoszenie podstawowe
Łężyce
Brygadzista/monter wod-kan Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma budowlana zajmująca się budową sieci wodno-kanalizacyjnych zatrudni brygadzistę / montera prowadzącego. Praca na terenie Trójmiasta i okolic .
Obowiązki:
- koordynacja i bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych/ budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy oraz normy jakości
- planowanie i organizacja prac montażowych,
- sporządzanie zapotrzebowania na materiały do wykonania robót montażowych i serwisowych,
- rozliczanie robót instalacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami
- kierowanie zespołem pracowników.
Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku brygadzisty,
- umiejętność analizy i weryfikacji dokumentacji projektowej oraz wykonawczej,
- rozwinięte kompetencje: zarządzanie zespołem, organizacja pracy własnej i podległych pracowników, komunikatywność, sumienność, dokładność, samodzielność
- mile widziane: prawo jazdy kat B+E lub C+E oraz uprawnienia operatora koparki
Oferujemy:
- całoroczną pracę od poniedziałku do piątku,
- terminową wypłatę wynagrodzenia,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i jakości pracy,
- wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą