Chętnych do nauki pracy w warsztacie samochodowym

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4300
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Mechanicy, blacharze, lakiernicy,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Szukamy 4 chętnych osób do przyuczenia na różne stanowiska w warsztacie samochodowym w Gdańsku Morenie.

Dołącz do zespołu, a wszystkiego Cię nauczymy! Z doświadczenia wiemy, że kandydaci, którzy mają kompetencje, mają także tendencję do zaniżania oceny swoich umiejętności. Dlatego daj sobie szansę i skontaktuj się z nami. Proponujemy pełne szkolenie wdrażające i wsparcie w codziennej pracy. Wystarczą szczere chęci do pracy. Za czas szkolenia otrzymasz wynagrodzenie, ponieważ od razu podpiszesz umowę o pracę.

Podstawowe wymagania: chęć do nauki wymiany opon lub geometrii kół, otwartość na sprzątanie warsztatu. Inne stanowiska to nauka pracy mechanika. Dostosujemy stanowisko do Twoich umiejętności.
Rodzaj zatrudnienia: pełny etat, umowa o pracę.
Opis stanowiska: idealny kandydat powinien chcieć pracować w zespole i być gotowy do nauki zawodu.

Możesz się nauczyć:
  • Oceny stanu technicznego opon;
  • Montażu i demontażu opon;
  • Dbania o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy;
  • Mechaniki pojazdowej;
  • Kontaktu z Klientem warsztatu samochodowego;
  • Obsługi maszyn i narzędzi w warsztacie samochodów osobowych.
Wymagania:
  • Sprawność fizyczna;
  • Gotowość do podjęcia pracy w ciągu kilku najbliższych dni - szukamy więc tylko osób bezrobotnych;
  • Wysoka chęć do nauki;
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność;
  • Komunikatywność;
  • Ważne orzeczenie o niepełnosprawności (warunek konieczny);
  • Gotowość do przystąpienia do projektu aktywizującego zawodowo i natychmiastowego podjęcia pracy.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie już od pierwszych dni szkolenia w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe, pewne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji – jeśli nie masz doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy;
  • Niezbędne narzędzia pracy i szkolenia;
  • Zespół przyjazny osobom z niepełnosprawnościami.
Miejsce pracy: Gdańsk Morena

Poszukujemy osób tylko z orzeczeniem o niepełnosprawności. Szukamy także osób chętnych do pracy na inne stanowiska. Zadzwoń lub wyślij maila.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy, wyślij swoje CV na adres:  [ukryte] lub  [ukryte]
Informacje o firmie
Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz możliwości zdobycia praktycznej wiedzy i rozwoju umiejętności zawodowych?

Fundacja Aktywności Zawodowej wspiera osoby z niepełnosprawnościami w aktywnym poszukiwaniu zatrudnienia. W naszej ofercie znajdziesz również szkolenia i staże, które pomogą Ci w osiągnięciu celów zawodowych. Otrzymasz bezpłatne wsparcie psychologa, prawnika, mentora.
Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w warsztacie samochodowym.