Cieśla zbrojarz Gdańsk

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7300 - 8500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
 na stanowisku zbrojarza
  • przygotowywanie zbrojenia
  • wykonywanie elementów żelbetowych i betonowych
  • montowanie szkieletów zbrojeniowych
  • współpraca z zespołem
na stanowisku cieśli:
  • montaż i demontaż szalunków systemowych
  •  przygotowanie konstrukcji deskowań indywidualnych
Wymagania
  • doświadczenie na stanowisku minimum 1 rok
  • znajomość rysunku technicznego
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • stawkę od 32 zł netto w zależności od umiejętności
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania w pobliżu miejsca zlecenia
Informacje o firmie
Jesteśmy członkiem rodzinnej Grupy, która od 2006 roku działa na rynku pracy i współpracuje z firmami produkcyjnymi, logistycznymi, budowlanymi w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w rekrutacji Specjalistycznej. Nasza Rekrutacja Specjalistyczna to dedykowane podejście do pozyskiwania talentów o wysokich umiejętnościach branżowych.

Administratorem danych osobowych jest SPACE WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 53-148 Wrocław, ul. Wolbromska 18/1B, NIP: 7792526631. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Aktualizacja: 28.03.2024