Content Creator

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing,
PR,
Medycyna
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków:
*Tworzenie angażujących treści na media społecznościowe: Facebook, Instagram, TikTok
*Interakcja z naszą społecznością: odpowiadanie na wiadomości i budowanie relacji z użytkownikami
*Pomoc w przygotowywaniu treści i materiałów marketingowych na inne kanały np. www
*Współpraca z wspierającą agencją marketingową
*Ścisłe współdziałanie z Teamem i Zarządem firmy

Informacje o firmie
Zaaplikuj do nas jeśli:
*Lubisz robić zdjęcia i tworzyć rolki
*Potrafisz dopasować styl swoich komunikatów do kanałów: wiesz co lubią odbiorcy
*Masz wyczucie estetyki i zawsze jesteś gotowy by zrobić zdjęcie
*Umiesz pisać kreatywnie, poprawnie, wiesz czym jest storytelling
*Jesteś osobą zorganizowaną, kreatywną i zaangażowaną w swoją pracę.

Super, jeśli:
*Masz umiejętności i doświadczenie w robieniu zdjęć i tworzeniu video
*Znasz aktualne trendy na Instagramie i TikToku
*Potrafisz sprawnie obsługiwać takie programy jak: Canva
*Masz doświadczenie w pracy z ludźmi

Jeżeli jesteś zainteresowanx ofertą i sądzisz, że pasujesz do naszego teamu - wyślij swoje CV oraz ewentualne portfolio. Chętnie spotkamy się z Tobą na rozmowie kwalifikacyjnej! :) Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Verde Clinic: Stomatologia i Medycyna Estetyczna - Reda

Aktualizacja: 07.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Verde Clinic

796445... Wyświetl numer
k...@verde... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Reda
Wejherowska 71
SMS
Wyświetl numer