Content Creator / Specjalista ds. Social Mediów

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing,
PR,
Media społecznościowe
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków:
* Ścisła współpraca w zakresie wcielenia w życie strategii komunikacji usług medycznych i koncepcji kampanii marketingowych,
* Tworzenie angażujących treści na media społecznościowe: Facebook, Instagram, YouTube (znajomość Tik-Toka czy Pinteresta będzie dodatkowym atutem),
* Interakcja z naszą społecznością: moderowanie komentarzy, odpowiadanie na wiadomości i budowanie relacji z użytkownikami,
* Bieżące śledzenie trendów w mediach społecznościowych (i wykorzystywanie ich w swojej pracy),
* Pomoc w przygotowywaniu treści i materiałów marketingowych na inne kanały np. www
* Analiza wyników i raportowanie,
* Współpraca z wspierającym zespołem graficznym, marketingowym, social mediów, kreatorami mediów itp.
* Doraźne wsparcie innych zespołów

Zaaplikuj do nas, jeśli:
* Masz  doświadczenie w mediach społecznościowych,
* Świetnie poruszasz się w SoMe (szczególnie na Instagramie i TikToku) - i doskonale wiesz, co zrobić, żeby zaangażowanie na tych kanałach rosło,
* Umiesz pisać kreatywnie, poprawnie, wiesz czym jest storytelling,
* Potrafisz dopasować styl swoich komunikatów do kanałów: wiesz, co konsumują odbiorcy
* Rozumiesz czym jest strategia marki i potrafisz tworzyć treści do niej dopasowane,
* Masz doświadczenie w tworzeniu różnych formatów, jak Reels i InstaStories - nie zamykasz się tylko na statyczne posty na Insta,
* Chcesz pracować w małym zespole, gdzie wymieniamy się kompetencjami, feedbackujemy i wspólnie głowimy nad tym, by osiągać jak najlepsze efekty,
* Jesteś osobą zorganizowaną, kreatywną i zaangażowaną w swoją pracę.

Super, jeśli:
* Masz umiejętności i doświadczenie w pracy w branży medycznej
* Lubisz tworzyć różnorodne treści, również na potrzeby stron internetowych,
* Masz doświadczenie w e-mail marketingu oraz znasz popularne programy do wysyłki (Mailerlite, Freshmail),
* Masz doświadczenie we współpracy z influencerami,
* Masz smykałkę do grafik, umiesz samodzielnie tworzyć posty czy relacje, a do tego ogarniasz programy graficzne np. Canva.
* Znasz bardzo dobrze Meta Business Suite oraz inne programy wspierające Twoją pracę w mediach społecznościowych,

Oferujemy:
* Pracę w oparciu o umowę B2B, zlecenie, umowę o pracę na pełen etat
* Opieramy się na partnerstwie i budowaniu relacji i solidnej pracy w milej atmosferze
* Jesteśmy kreatywnym teamem, który nigdy nie pozwoli Ci się nudzić i dla którego chętnie przyjdziesz do pracy,
* Pracę umożliwiającą rozwój zawodowy na wszystkich płaszczyznach marketingu i public relations
* Godziny pracy w biurze są elastyczne, a czas umila wyśmienita kawa.
* Benefity w postaci leczenia siebie jak i najbliższej rodziny (medycyna estetyczna, stomatologia)

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą i sądzisz, że pasujesz do naszego teamu - wyślij swoje CV oraz ewentualne portfolio. Chętnie spotkamy się z Tobą na rozmowie kwalifikacyjnej! :) Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Informacje o firmie
VERDE CLINIC Dental & Esthetic to jedna z największych i najlepiej wyposażonych klinik stomatologicznych i medycyny estetycznej na Pomorzu. Stworzyliśmy komfortową przestrzeń, w której pasja do pracy połączona ze sztuką stomatologiczną na najwyższym poziomie, dają efekt zdrowego i naturalnie pięknego uśmiechu naszych pacjentów. Uśmiechu, który jest rezultatem zarówno profesjonalnie wykonanych zabiegów, jak i zadowolenia ze spełnionych oczekiwań.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Verde Clinic sp.z.o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Aktualizacja: 23.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Verde Clinic

796445... Wyświetl numer
k...@verde... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Reda
Wejherowska 71
SMS
Wyświetl numer