Ogłoszenie nieaktualne

CST Data Assistant

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Zatrudnimy  studenta lub studentkę pierwszego, drugiego lub trzeciego roku z kierunków : Informatyka, Analiza, Statystyka, Matematyka. lub pokrewnych

Wymagania
- chęć do pracy i zdobywania wiedzy
- biegła znajomość języka angielskiego
- dobra znajomość pakietu office, w szczególności MS Excel
- dokładność
- punktualność
- status studenta
- wiek do 23 lat
- znajomość VBA będzie dodatkowym atutem
- dobre wyniki w nauce
- chęć pracy przez cały okres studiów, nie tylko w czasie wakacji
- rozpoczęcie pracy już w czerwcu

Obowiązki
- opracowywanie danych sprzedażowych i stokowych
- wspomaganie pracy robota przy procesowaniu danych
- czyszczenie danych
- komunikacja w języku angielskim ze współpracownikami z całego świata
- Analiza danych
- czas pracy 100 do 120 godzin w miesiącu

Oferujemy
- trzymiesięczne szkolenie, częściowo stacjonarne na terenie GPN-T w Gdańsku, częściowo online
- samodzielną pracę po zakończeniu szkolenia
- pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach dopasowanych do zajęć na uczelni, z zastrzeżeniem, że najwięcej obowiązków przypada na pierwsze 3 dni tygodnia.
- Stawka brutto 24 złotych za godzinę (od pierwszego dnia) + premia miesięczna do 500 złotych po zakończeniu szkolenia (od czwartego miesiąca pracy)
- wypłaty bez opóźnień w ciągu 7 dni od zakończenia miesiąca.

Zgłoszenia (CV ze zdjęciem + list motywacyjny)  prosimy wysyłać na adres [ukryte]
Informacje o firmie
DATA CONVERT od 2008 roku zajmuje się opracowywaniem danych firm handlowych w celu zwiększenia sprzedaży produktów oraz ustalenia odpowiednich planów produkcyjnych.
Współpracujemy z firmą LEGO System A/S z siedzibą w Danii.

Aktualizacja: 29.05.2023