Cukiernik / pomoc cukiernika

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Poszukujemy do naszego zespołu:

CUKIERNIKA
(stanowisko na deserowni)

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie różnego rodzaju ciast, wypieków i deserów według ustalonych przepisów i standardów;
  • Tworzenie i przygotowywanie nadzień, kremów, monoporcji, tortów;
  • Przygotowywanie zamówień zgodnie z harmonogramem i zamówieniami klientów;
  • Współpraca z innymi członkami zespołu, w celu zapewnienia płynności pracy w pracowni;
  • Utrzymywanie wysokich standardów firmy;
  • Podejmowanie działań mających na celu zwiększenie efektywności, jakości i innowacyjności produkcji cukierniczej;
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz zasad higieny i sanitarnych obowiązujących w miejscu pracy
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracy jako cukiernik;
  • Znajomość różnych technik i umiejętność wykonywania różnorodnych wypieków cukierniczych, w tym tortów;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z czekoladą, praliny, trufle, pate de fruit itd.;
  • Znajomość i umiejętność stosowania receptur cukierniczych;
  • Umiejętność przygotowywania półproduktów zgodnie z powierzoną recepturą
  • Zdolność do pracy z precyzją i dbałość o szczegóły!
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność i asertywność;
  • Elastyczność w pracy i gotowość do pracy w niewielkim zespole;
  • Zdolności organizacyjne;
  • Dbałość o higienę i bezpieczeństwo pracy w zakresie spożywania wypieków;
  • Gotowość do pracy w elastycznym grafiku..
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej cukierni pod okiem Mistrza a cukiernictwa p. Tomasza Dekera;
  • Możliwość doskonalenia zdolności cukierniczych;
  • Pracę w małym zgranym zespole
  • Zmianowy system pracy i elastyczny grafik.

Zgłoszenia swoich kandydatur proszę wysyłać na adres:
[ukryte]

Zapraszamy do kontaktu  i czekamy na Twoje CV :-)