Dagon bar szuka kandydata pomocy kuchennej

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
5000 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Książeczka sanepidowska
Tak

OPIS
W związku z dynamicznym rozwojem firma Dragon Bar poszukuje kandydata na stanowisko POMOCY KUCHENNEJ
MIEJSCE PRACY: GDAŃSK ŚWIBNO UL.ŚWIBNIEŃSKA 22
Wymagania:
• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
• Zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań
Obowiązki:
• Pomoc w przygotowywaniu posiłków zgodnie z zaplanowanym jadłospisam
• Dbałość o jakość i walory smakowe, temperaturę oraz estetykę podanych potraw
• Obróbka wstępna warzyw
• Prace pomocnicze na terenie kuchni
To oferujemy
    •    pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    •    wsparcie i zaufanie
    •    szkolenie i czas na wdrożenie
    •    możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego
•  posiłek pracowniczy + ( kawa, herbata, woda )
PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY + [ukryte] 17
Szukamy osób ambitnych, samodzielnych i posiadających odpowiednie umiejętności. Dołącz do naszego zespołu i przyczyń się do budowania nowej jakości w obsłudze klienta oraz dalszego rozwoju naszej firmy.
Dojazd autobusem 112 , 212 odległość od przystanku 100m

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podczas rekrutacji?