Deckhand / Asystent na luksusowym jachcie

Ogłoszenie maxi

Deckhand / Asystent na luksusowym jachcie

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

CO BĘDZIESZ ROBIĆ?
Poszukujemy osoby, która będzie wspierać zespół Mint Marine w trakcie nadchodzącego sezonu 2024 (połowa czerwca – połowa września) w przygotowaniu i realizacji rejsów, które organizujemy na Zatoce Gdańskiej.

Wszystkie nasze rejsy są szyte na miarę i wymagają odpowiedniego przygotowania. Do Twoich zadań należeć będzie obsługa naszych gości i dopilnowanie tego, by rejs został odpowiednio przygotowany i spełnił oczekiwania osób w nim uczestniczących. Co to oznacza? Poprosimy Cię np. o dopilnowanie zamówionego cateringu, odbiór kwiatów, przygotowanie naszych materiałów reklamowych czy napojów na pokładzie (to przykładowa lista - każdy rejs jest inny). Realizacja rejsu to z kolei ta najprzyjemniejsza część – czyli pływanie na luksusowych jachtach po Zatoce Gdańskiej i zwiedzanie wspaniałych miejsc. W trakcie pływania Twoim zadaniem będzie dbanie o komfort gości na pokładzie (obsługa gości, utrzymywanie czystości na pokładzie itp.). Będziesz prawą ręką kapitana i pomocą przy manewrach portowych (mile widziany ważny kurs STCW). Będziesz także osobą, która przywita gości i przyprowadzi sprzed bramek przy Molo bezpośrednio na jacht – dlatego tak ważny jest dla nas Twój uśmiech (i tak – nasi gości nie kupują biletów na Molo, takie sprawy załatwiamy za nich).

CO OFERUJEMY:
  1. Prace w jedynej firmie w Polsce, która oferuje najwyższej klasy jachting szyty na miarę
  2. Pływanie na jachtach motorowych klasy premium (nasza flota nowoczesne jednostki najlepszych światowych stoczni)
  3. Wspaniałe towarzystwo –jesteśmy sympatyczni, a nasi klienci to ciekawi i fajni ludzie
  4. Doświadczenie, którego nie zdobędziesz nigdzie indziej
CO PO SEZONIE:
Marine to młody team z ciekawymi pomysłami i dużymi ambicjami, który dynamicznie się rozwija. Jeśli wiatr dobrze zawieje, możesz popłynąć dalej z nami.

JAK APLIKOWAĆ? 
Jeśli interesuje Cię praca u Nas, prześlij swoje CV, wraz z informacją o swoich oczekiwaniach finansowych i dostępnością w sezonie letnim (czerwiec - wrzesień) na k...@mintm... Wyświetl e-mail . Jeśli masz ważny kurs STCW nie zapomnij o tym wspomnieć. 
Informacje o firmie
MINT MARINE, czyli JACHTING SZYTY NA MIARĘ
  • Wynajmujemy jachty motorowe na Zatoce Gdańskiej – posiadamy bogatą flotę nowych jednostek od 10 do 20 metrów długości, stacjonujemy przy Molo w Sopocie – pływamy po Zatoce Gdańskiej, a często i dalej
  • Oferujemy czartery międzynarodowe (Baleary, Chorwacja, Grecja, Lazurowe Wybrzeże) z najnowszymi modelami takich luksusowych jachtów jak Ferretti, Pershing, Sunseeker czy modele customowe
  • Realizujemy spotkania rodzinne i biznesowe na jachtach, eventy okolicznościowe czy jachtowe zadania specjalne takie jak na przykład wynajem Superjachtów na Grand Prix Monaco z opcją oglądania F1 z pokładu
  • Wspieramy naszych klientów doradzając przy zakupie jachtów

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 07.05.2024

Aktualizacja: 07.05.2024

Zgłoś

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij
avatar

Basia

k...@mintm... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Sopot
Wróć do góry