Detektyw sklepowy mobilny - 28 zł netto!

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Ochrona osób i mienia / Konwoje
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Zatrudnimy osoby do pracy w charakterze pracownika ochrony fizycznej - Detektyw sklepowy, do sklepu odzieżowego w Gdyni na ul. Świętojańskiej.

Oferujemy:
- umowę o zlecenie,
- stawka 28 zł netto / h,
- terminowe wynagrodzenie,
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,
- możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzin,

Oczekujemy:
-doświadczenia w ochronie obiektów handlowych,
-dyspozycyjności od zaraz,
-wysokiej kultury osobistej,
-niekaralności,
-prawo jazdy kat. b oraz własnego samochodu,
-mile widziany wpis KPOF.

Obowiązki:
-obsługa monitoringu sklepu
-obserwacja sali sprzedaży
-ujmowanie sprawców kradzieży

Aktualizacja: 29.04.2024