Ogłoszenie nieaktualne

Diagnosta ADOS 2

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista

W związku z rozwojem miejsca placówka terapeutyczna dla dzieci Senso Świat w Gdyni poszukuje diagnosty z ukończonym szkoleniem ADOS 2 do diagnozowania spektrum autyzmu.
Wymagania:
- ukończone szkolenie ADOS-2
- doświadczenie w diagnozowaniu dzieci, młodzieży
Obowiązki:
- przeprowadzanie diagnoz spektrum autyzmu
- konsultacje z rodzicami
Oferujemy:
- umowę B2B lub zlecenie
- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań
- dobrze zlokalizowane miejsce pracy
- elastyczne godziny pracy
- przystosowany gabinet do wykonywania swoich zadań
Informacje o firmie
Senso Świat Gdynia to placówka terapeutyczna w Gdyni oferująca dzieciom i młodzieży zajęcia z logopedii, terapii psychologicznej, terapii integracji sensorycznej itp.

Administratorem danych osobowych przekazanych w związku z procesem rekrutacji jest firma Senso Świat z siedzibą w Gdyni przy ul. Wiejskiej 23. Dane zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy jest konieczne. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.