Diagnosta SKP

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Oliwa
al. Grunwaldzka 295
Diagnosta SKP Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Motoryzacja,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny

Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

                  Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
                               Miejsce pracy: Gdańsk, al. Grunwaldzka 295

Opis stanowiska:
Wykonywanie badań technicznych samochodów w ramach pracy w charakterze Diagnosty Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów

Wymagania:
  • Posiadanie uprawnień do wykonywania zawodu diagnosty samochodowego
  • Doświadczenie w pracy bądź chęci na ww. stanowisku
  • Komunikatywność, umiejętność kontaktów z klientem
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Pracę zmianową pn-pt 08:00 – 20:00 + wybrane soboty 08:00 – 16:00,
  • Pracę w doświadczonym i zmotywowanym zespole,
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów na preferencyjnych warunkach (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • Spotkania integracyjne,
  • Bezpłatny parking pracowniczy.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Informujemy, że zapoznamy się z każdą aplikacją, jednak skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 19.06.2024