Ogłoszenie nieaktualne

Document Controller

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku technicznym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją
  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami
  • znajomość programu AutoCad
  • znajomość pakietu Office
  • znajomość języka angielskiego min. B2

Obowiązki:

  • stała współpraca wewnętrzna i zewnętrzna z podwykonawcami
  • nadzór nad dokumentacją i korespondencją przedsiębiorstwa
  • zarządzanie dokumentacją i korespondencją przedsiębiorstwa (tworzenie, weryfikacja, archiwizacja)
  • weryfikacja i prowadzenie dokumentacji projektów
  • współtworzenie procedur związanych z wprowadzaniem i funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością w firmie
  • edytowanie i przygotowywanie oraz wysyłanie korespondencji do inwestorów, rządu i klientów
  • współpraca z zespołami z innych organizacji
  • protokołowanie spotkań
  • odpowiedzialność za przygotowywanie dokumentów oraz wysłanie ich do klienta
  • przygotowywanie raportów o postępach projektu dla menedżera projektu oraz klienta
  • kontrola dokumentów przychodzących i wychodzących dla danego projektu oraz rysunków technicznych
  • tłumaczenie dokumentów
  • wspieranie projektowania w programie AutoCad
  • archiwizacja dokumentów
  • uczestnictwo w przedsięwzięciach rozwojowych i udoskonalających oraz szkolenie nowych pracowników i wdrażanie ich w działania firmy

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • praca stacjonarna
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, uzbepieczenie etc.)

Aktualizacja: 25.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl