Dokumentalista (w dziale Narzędziownia)

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Nr ref: CD/04/2024

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy współpracowników na stanowisko:

Nr ref CD/04/2024

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość Excela,
  • Sumienność, dokładność i rzetelność.
Obowiązki:
  • Prowadzenie dokumentacji narzędziowni,
  • Przygotowywanie zestawień i statystyk,
  • Obsługa programu narzędziowego.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Interesujące wyzwania zawodowe,
  • Łatwy dojazd do firmy, dogodną lokalizację,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.
Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o kontakt telefoniczny z biurem przyjęć pod numerem telefonu:

(58 ) 778 - 67 - 52 Biuro Przyjęć

  Aplikacje można wysyłać na adres mail: r...@crist... Wyświetl e-mail w tytule wpisując numer referencyjny CD/04/2024. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Kontakt telefoniczny pod numerem:

(58) 778 – 67- 52

                                         Więcej informacji o firmie:
                                              www.crist.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych danych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez spółkę Crist S.A. z siedzibą w Gdyni oraz spółek powiązanych w celu realizacji aktualnych procesów rekrutacji w tych spółkach, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa prac. Jeśli chcesz abyśmy mogli brać pod uwagę Twoją kandydaturę w kolejnych procesach rekrutacyjnych, do dokumentów aplikacyjnych dodaj również: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych danych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez spółkę Crist S.A. z siedzibą w Gdyni oraz spółek powiązanych w celu realizacji aktualnych procesów rekrutacji w tych spółkach, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy oraz Rozporządzenia RODO oraz dla przyszłych procesów rekrutacji w tych spółkach na podobne stanowiska.