Doradca ds. nieruchomości

Ogłoszenie maxi

Doradca ds. nieruchomości

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 15000
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukiwane osoby ambitne, zmotywowane na rozwój kariery w zawodzie pośrednika nieruchomości!
Informacje o firmie
Czy czujesz, że Twój rozwój zawodowy nie idzie tak, jakbyś tego chciał? A może jesteś osobą, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę jako doradca ds. nieruchomości? Bez względu na to, w jakim punkcie kariery jesteś, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję.

Home Asset to firma, która nie tylko zapewni Ci stabilność finansową, ale również da Ci możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego.

Nasz system pracy hybrydowej pozwoli Ci osiągać najlepsze wyniki w sprzedaży.

Działamy na wszystkich rynkach nieruchomości - zarówno wtórnych, pierwotnych, jak i komercyjnych, dzięki czemu masz szansę pracować z różnorodnymi typami nieruchomości.

Jednak to nie wszystko, co możemy Ci zaoferować.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, a także szkolenia, które pomogą Ci podnieść swoje umiejętności. Nasze wsparcie towarzyszy Ci na każdym etapie rozwoju indywidualnego.

Działamy na obszarze Metropolitalnym Gdańsk-Gdynia-Sopot (56 gmin, miast i powiatów o łącznej, w których mieszka ponad 1,5 mln mieszkańców), co daje Ci ogromne pole do działania.

Dołączając do naszego zespołu, zyskasz nie tylko niezależność rozwoju zawodowego, ale także wolność osobistą.

Pracujemy tylko na umowach ekskluzywnych, co oznacza, że masz pełną kontrolę nad swoją karierą. Nasz zorganizowany system obsługi klienta i jego nieruchomości pozwoli Ci pracować wydajnie i skutecznie.

Jeśli marzysz o wpływie na trójmiejski rynek nieruchomości, tworzeniu zespołu opartego na zdrowych zasadach oraz wprowadzaniu wartości, jak "Nieruchomości sprzedajemy jakością" i "Słuchamy Twojego głosu i wyciągamy wnioski", to jesteśmy firmą dla Ciebie. Dołącz do nas i stwórz przyszłość rynku nieruchomości razem z nami. Czekamy na Ciebie!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 05.04.2023

Aktualizacja: 03.04.2024

Zgłoś

avatar

Home Asset

600326... Wyświetl numer
b...@homea... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Norwida Cypriana Kamila 4/201

Profil pracodawcy

Czy szukasz firmy, który da ci jako pośrednikowi niezależność. Nie tylko finansową, ale też zawodową i osobistą. Gdzie znajdziesz czas na kawę, ulubiony sport, poczujesz się jak w domu. Oddasz się swojej pasji. Firmy, gdzie spotkasz ludzi...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry