Doradca ds. nieruchomości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

Do biura nieruchomości, które powstało z pasji do ludzi i nieruchomości poszukujemy doradcę ds. nieruchomości.

Oferujemy:
  • pracę zdalną i w terenie,
  • szkolenia z zakresu pośrednictwa jak i kompetencji miękkich,
  • dostęp do CRM i innych narzędzi,
  • atrakcyjny i nielimitowany system prowizyjny,
  • elastyczny czas pracy,
  • wsparcie na każdym etapie.
Wymagania:
  • uśmiech i dobra energia
  • lubisz ludzi (wymóg konieczny)
  • mile widziane doświadczenie
  • przedsiębiorczość i konsekwencja
  • min. wykształcenie średnie
Obowiązki:
  • pozyskiwanie ofert nieruchomości
  • przeprowadzanie transakcji sprzedaży
  • utrzymywanie kontaktów z klientami
  • wprowadzanie ofert nieruchomości i obsługa z tym związana.
Będzie mi niezmiernie miło poznać Ciebie osobiście i opowiedzieć o Biurze Niezapominajka nieco więcej niż te kilka zdań, które tu napisałam.
Motto biura: Niezapomniane historie zaczynają się tutajte słowa kieruje nie tylko do klientów ale i do członków zespołu Niezapominajka!

Prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: [ukryte] w tytule wpisując "Doradca ds. nieruchomości".

Aktualizacja: 07.05.2023