Doradca ds. nieruchomości

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Wrzeszcz
al. gen. Józefa Hallera 2B/2
Doradca ds. nieruchomości Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 25000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Czy jesteś gotowa/y na dynamiczną karierę w świecie nieruchomości? Dołącz do zespołu Tigres Nieruchomości i spełniaj marzenia o przestrzeniach!
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Pozytywnego nastawienia, pewności siebie i wysokiej kultury osobistej.
  • Perfekcyjnej organizacji pracy własnej.
  • Umiejętności ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu.
  • Wielozadaniowości, decyzyjności, rozwiniętych umiejętności interpersonalnych.
  • Nienagannej prezencji.
Mile widziane:
  • Prawo jazdy (własne auto),
  • Znajomość rynku nieruchomości.
Twoje zadania:
  • Pozyskiwanie klientów: Aktywne szukanie i budowanie bazy klientów.
  • Sprzedaż nieruchomości: Kompleksowa obsługa procesu sprzedaży nieruchomości.
  • Prezentacje nieruchomości: Organizacja i prowadzenie prezentacji dla potencjalnych nabywców.
  • Doradztwo: Profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu i sprzedaży nieruchomości.
  • Negocjacje: Prowadzenie skutecznych negocjacji w imieniu Klienta.
  • Zarządzanie ofertami: Aktualizacja bazy danych i ofert nieruchomości.
Co oferujemy?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Maksymalny model wynagrodzeń, który daje możliwość osiągania bardzo wysokich dochodów. To, ile będziesz zarabiać, zależy tylko od Ciebie!
  • Szkolenia i rozwój: Profesjonalne i kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy, całe nasze know-how, cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Wsparcie zespołu: Profesjonalny i życzliwy zespół zawsze gotowy do pomocy, przyjazna atmosfera pracy.
  • Narzędzia pracy: Służbowy telefon komórkowy i laptop.
Benefity:
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników

Dlaczego warto z nami pracować?
W Tigres Nieruchomości nie tylko sprzedajemy nieruchomości – pomagamy ludziom znaleźć miejsce, które będą nazywać domem. Jesteśmy dynamicznym i kreatywnym zespołem, który stawia na innowacyjność i nieszablonowe podejście do biznesu. Jeśli masz pasję do nieruchomości, lubisz wyzwania i chcesz się rozwijać, to czekamy właśnie na Ciebie!

Zainteresowany? Wyślij nam swoje CV ze zdjęciem.
Dołącz do Tigres Nieruchomości i buduj swoją przyszłość z nami!

Informacje o firmie

Marka Tigres Nieruchomości powstała z pasji do nieruchomości oraz przyjaźni łączącej jej założycieli. Młodzi, dynamiczni i odnoszący sukcesy agenci, kierując się chęcią dalszego rozwoju oraz wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów postanowili stworzyć nowoczesne i profesjonalne biuro nieruchomości, które w pełni koncentruje się na satysfakcji klientów.
W trakcie swojej kariery przeprowadzili setki udanych transakcji, z czego wiele zostało sfinalizowanych w ciągu zaledwie kilku dni. Obecnie w pełni koncentrują się na rozwoju marki i ekspansji.